Menu

WEBINÁŘ: Online nástroje pro efektivní obchod a marketing

Efektivita. Rychlost. Výsledky. Tyto pojmy se zdají být alfou a omegou v současném světě. Ale jak na to? Jak být efektivní, rychlý, podávat maximální výsledky a nevyhořet? Důležité je mít po ruce ty správné pomocníky. Proto jsme pro Vás připravili webinář, na kterém představíme online nástroje, které Vám pomohou při práci.

Marketing a obchod se vyvíjí stejně jako platformy, na kterých je možné komunikovat s klienty stávajícími i budoucími. Pojďte s námi vytěžit z online prostředí maximum. O tom, jak na to,  si povíme na webináři ve středu 4. května od 12 do 13 hodin.

Mimo jiné se dozvíte odpovědi na následující otázky, budeme však rádi pokud se s námi podělíte o to, co Vás trápí a společně najdeme řešení.

  • Co jsou to chytrá data a jak právě Vám pomohou zefektivnit obchod a marketing?
  • Jak si udělat přehled o Vašem tržním potenciálu a jak vám to pomůže v prodeji?
  • Proč jsou leadgen nástroje tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem pro akvizici?

Webinář je zdarma a uskuteční se ve středu 4. května od 12:00 do 13:00

Chcete posunout Váš business?
Registrujte se zdarma na náš webinář:

Na našich datech staví svůj obchod
a marketing tisíce firem.

"Díky společnosti Imper máme desítky nových potenciálních klientů denně a konečně jsme schopni vytěžit naše obchodní oddělení na maximum."

Ondřej Synovec
CEO

Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět
svůj business a marketing i vaše firma.

"Aplikace Merk se stala nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc."

Pavla Hobíková
Marketing a PR manažerka