Menu

Na našich datech staví svůj obchod
a marketing tisíce firem.

Leady nám aktuálně přináší desítky potenciálních klientů denně, a díky nim jsme schopni vytěžit naše obchodní oddělení na maximum,“ Ondřej Synovec, CEO, Signi

Přečtěte si více o tom, jak Leady pomáhají v Signi

Leady.cz nám pomáhají monitorovat návštěvnost naší webové stránky, a tím získávat lepší přehled o tom, co je pro zákazníky zajímavé.

V mnoha případech dostáváme hodnotný podnět ke kontaktu potenciálního zákazníka, kterému můžeme rychle pomoci při nasazení informačního systému.

Důležitá je pro nás také databáze MERK, kde získáváme aktuální informace o majetkových vztazích, obratu a dalších významných údajích, které jsou pro nás důležité. Databáze je uživatelsky velmi vstřícná, proto se v ní snadno hledá.

Radim Horák
Vedoucí přímého marketingu
ABRA Software

Přečtěte si více o ABRA Software

#

"Leady.cz nám pomáhají monitorovat návštěvnost naší webové stránky, a tím získávat lepší přehled o tom, co je pro zákazníky zajímavé."

#

Kateřina Trčalová
Head of Marketing, Asecco Solutions

Leady nám dávají náskok. Ihned víme, když se objeví nová příležitost nebo prostor pro up-sell a cross-sell.

Není to jen o produktech samotných, ale především o tom, jak se používají. Obchod u nás využívá Merk k přípravám na schůzky a marketing zase hledá databáze potenciálních klientů, na které se pak zaměřuje společně se salesem – vybereme si určitý obor nebo segment (např. autosalony) a na něj pak cílíme naše obchodní a marketingové snažení. 

Leady zase konstantně sledují, které firmy chodí na náš web a mají tedy potenciální zájem o naše služby. To nám umožňuje je proaktivně oslovovat a dostávat je na schůzky. 

Imper nás posouvá v akvizičním salesu neustále kupředu a udává nám směr.

Zjistěte více o Asecco Solutions

Díky aplikaci Leady jsme schopni mnohem efektivněji provázat marketing s potřebami obchodního oddělení. Rychle víme, co klienty zajímá, a máme tak v ruce užitečný nástroj, který nám poskytuje informace o aktuálních potřebách trhu. Oceňujeme i zákaznickou péči, která je pružná, šitá na míru a vždy velmi konstruktivní.

Cecília Buntová, Marketing

Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět
svůj business a marketing i vaše firma.

#

Aplikace se stala nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.

Pavla Hobíková
Marketing a PR manažerka
Mall Group

V našem systému máme více než 3000 restaurací a neustále přibývají. Udržovat jejich fakturační údaje aktuální je náročné, ale notifikace a reporty z Merku od společnosti Imper nám to velice zjednodušují.

Alice Bednaříková, Financial Director
Dáme jídlo.

„Imper nám již od roku 2021 pomáhá získávat nové klienty, odkývat nové segmenty a také šetří čas celého našeho týmu – poskytuje nám komplexní datová řešení pro náš obchod a marketing.“

Simona Pickar, obchodní a marketingová ředitelka
Ewals Cargo Care
 
 
 
 
 
#

"Fantastická spolupráce."

S Imperem se fantasticky spolupracuje, mají skvělý servis hodný 21. století. Vždy vstřícně a ochotně komunikují a s jejich aplikací dokáže pracovat skutečně každý, protože je velmi intuitivní.

Pavla Brožková 
Marketing & Public Relations
HBO Europe

#

Jedny z nejlepších nástrojů, které nám pomáhají nacházet nové obchodní příležitosti.

Lucie Vyšínová
Marketingová ředitelka
DIVADLO NA VINOHRADECH

„Leady nám pomáhají získávat nové klienty – naši obchodníci mají díky tomuto nástroji desítky schůzek každý měsíc.“

Petra Batok, marketingová manažerka 
Vision Praha
 
 
 
 
 
Začít hned

Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět svůj business a marketing i vaše firma.