Menu

Partnerský program

V Imperu se staráme o perfektní kondici B2B obchodu a marketingu. A jak konkrétně? Většina firem v B2B se potýká s vážnými nedostatky a často o tom ani neví. Firmy mrhají energií při neefektivním hledání klientů. Typicky volají „naslepo“, odesílají spamovací kampaně na různé databáze a provází je špatná úspěšnost na schůzkách a slabé prodeje. Stejně tak nedokážou přesně určit, jaká marketingová aktivita zákazníka přinesla. Mnoho firem ani neví, kdo je jejich zákazník, a nedokážou proto vyhovět jeho požadavkům.

Přidejte se k nám a pomáhejte B2B společnostem pomocí pokročilých datových nástrojů Leady a Merk.
Co získáte?
  • Možnost využívat aplikace Leady a Merk za zvýhodněných podmínek/zdarma.
  • Odměnu z každé uzavřené smlouvy, nebo za každý doporučený kontakt.
  • Příležitost být u vývoje nástrojů Imper a možnost být u všech novinek mezi prvními, a to ještě před oficiálním uvedením na trh.
Jak to funguje?

Partnerský program funguje na rovině doporučení. Níže si přečtěte, jak konkrétně proces probíhá.

DOPORUČENÍ

Máte klienty, kterým byste rádi doporučili nástroje Imperu, ale sami se na realizaci kompletního prodeje necítíte, či teprve začínáte s námi spolupracovat? Pak je pro vás vhodná tato varianta. Získáváte provizní odměnu za doporučený kontakt, konkrétně 10 % z uzavřené smlouvy s klientem.

V praxi to funguje tak, že vytipujete vhodnou firmu pro nabídku našich služeb, kontaktujete nás a po potvrzení, že ve firmě ještě nejednáme, nebo už daná firma není mezi aktivními klienty na zamýšlený produkt, se můžeme pustit do spolupráce. Předáváte nám informace na kontaktní osobu a o vše se následně postará náš obchodní tým. Ten se s příslušnou osobou spojí, zanalyzuje situaci a navrhne vhodné řešení. O celém průběhu jste vždy informováni až po úspěšně realizovaný obchod. Potom, co klient uhradí naší službu, dostanete report s podklady pro vystavení provizní faktury.

Jak začít?

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme si s vámi schůzku a probereme detaily. Zajímá nás, co je vaším hlavním oborem, jak naše služby dovedou obohatit vaše finální produkty a zkusíme vám pomoci s adaptací našich služeb na ty vaše, aby koncoví klienti byli spokojení.

Zároveň si řekneme více o provozních záležitostech, dostanete přidělený partnerský kód, pod kterým budete dělat potenciálním klientům registrace do našich služeb a bude pod ním vedena veškerá evidence vašich klientů. Hlavním bodem je pak zprostředkovatelská smlouva, která upravuje všechny aspekty spolupráce.

Kontakt

Pokud máte zájem o více informací, napište nám na info@imper.cz.