Menu

Partnerský program

V Imperu pomáháme B2B společnostem růst pomocí prodeje a marketingu založeného na datech. Naše sada online nástrojů, automatizací a analýza dat umožňují firmám získávat nové klienty, udržovat stávající a prodávat více v ten pravý čas. Většina firem v B2B se potýká s vážnými nedostatky a často o tom ani neví. Firmy mrhají energií při neefektivním hledání klientů. Typicky volají „naslepo“, odesílají spamovací kampaně na různé databáze a provází je špatná úspěšnost na schůzkách a slabé prodeje. Stejně tak nedokážou přesně určit, jaká marketingová aktivita zákazníka přinesla. Mnoho firem ani neví, kdo je jejich zákazník, a nedokážou proto vyhovět jeho požadavkům.

Přidejte se k nám a pomáhejte B2B společnostem objevit sílu chytrých dat a nových technologií!  

Co získáte?
  • 10% provizi z každé uzavřené smlouvy.
  • Možnost využívat aplikace Leady a Merk za zvýhodněných podmínek.
  • Příležitost být u vývoje nástrojů Imper a možnost být u všech novinek mezi prvními, a to ještě před oficiálním uvedením na trh.
Jak to funguje?

Náš partnerský program je vhodný pro každého – stačí nás doporučit, předat partnerský kód a případně pomoci s registrací. Díky zmíněnému partnerskému kódu poznáme, že klient je právě od vás. Vy už pak můžete pouze kontrolovat stav vámi doporučených klientů na webu a těšit se z provizí.

Stačí, když se vámi vytipovaná firma registruje do jedné z našich aplikací s vaším unikátním partnerským kódem. Pak už můžete průběh monitorovat na webovém portálu, kde najdete všechny vámi doporučené společnosti a jejich status. Poté, co klient uhradí naší službu, dostanete report s podklady pro vystavení provizní faktury.

Jedinou podmínkou je, že daná firma není naším aktivním klientem a že v ní ani v současné době nejednáme. To si u nás případně můžete předem ověřit.

Jak začít?

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme si s vámi schůzku a probereme detaily. Zajímá nás, co je vaším hlavním oborem, jak naše služby dovedou obohatit vaše finální produkty a zkusíme vám pomoci s adaptací našich služeb na ty vaše, aby koncoví klienti byli spokojeni. Zároveň si řekneme více o provozních záležitostech, dostanete přidělený partnerský kód, pod kterým si potenciální klienti mohou dělat registrace do našich služeb a bude pod ním vedena veškerá evidence vašich klientů.

Kontakt

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte našeho obchodního ředitele Ondru Synka.

Tel: +420 721 106 942

ondrej.synek@imper.cz