Menu

Kvalitní data

Můžete mít data bez informace, ale nemůžete mít informaci bez dat.

Pomůžeme Vám s celým datovým procesem –⁠ od sběru dat přes jejich validaci a aktualizaci. Pouze na základě kvalitních a aktuálních dat můžete dělat ta správná rozhodnutí. Máme celou řadu nástrojů, které Vám pomohou snadno získávat aktuální a úplné informace, a ušetří mnoho manuální práce na straně jedné. A také zajistí, aby Vaše data byla v systému CRM aktuální a v souladu s GDPR na straně druhé.

Špatné vstupy = špatné výstupy

Pokud máte špatná data již na vstupu, nelze očekávat správná data na výstupu. Základem je proto eliminovat manuální zadávání dat do CRM systému, jejich sběr automatizovat tak, aby obchodník vybral jen název firmy z našeptávače a ostatní údaje se doplnily automaticky.

Máme k tomuto účelu aplikaci Našeptávač, která pomůže zajistit, že data na vstupu budou správná a že jejich vyplněnost bude 100%. U každé firmy pak znáte její obrat, obor, zisk, počet zaměstnanců, aktuální kontakty, webovou stránku, sociální sítě a mnoho dalšího.

Máte tak v CRM systému aktuální data, na základě kterých se můžete rozhodovat a navíc eliminujete manuální práci obchodníků. 

 
kvalitnidata
IČ a práce s ním

Pokud nemáte v CRM systému nebo klientské databázi u každé firmy IČ, pak pravděpodobně neustále řešíte duplicity. Data jsou zastaralá, protože nejdou aktualizovat a obchodník tráví mnoho času zbytečnou administrativou. Naštěstí máme nástroj, který Vám s tím může pomoci, stačí nahrát názvy firem a aplikace Merk IČ doplní, a data rovnou zaktualizuje, tedy doplní i obrat, počet zaměstnanců, zisk, ověřené kontakty a další údaje. Díky tomu můžete snadno vyčistit svůj CRM systém a je to první krok na cestě k aktuálním firemním datům ve Vašich systémech.

Aktualizace dat

Data rychle stárnou, denně zaznamenáme až 10.000 změn u českých firem a živnostníků –⁠ změna názvu, sídla, statutára, DIČ, kontaktních údajů, čísla účtů, přerušení živnosti, likvidace, insolvence, zánik nebo jen aktualizace zisku, obratu a podobně. 

Umíme tyto informace snadno napojit na Váš CRM systém, účetnictví či jiný systém, a data Vám udržujeme vždy aktuální. Navíc můžeme posílat notifikace, pokud u Vašeho klienta najdeme hrozbu či novou příležitost

validace_Kreslicí plátno 1
Validace dat

Umíme ověřit, zda je telefonní číslo dovolatelné, doručovací adresa aktuální, e-mailová adresa funkční, webová stránka online a mnoho dalšího. Zajistíme tím, že se Vaši obchodníci či kolegové na call centru dovolají, dopisy skutečně skončí v rukou adresátů a ne v koši, a Vaše e-maily budou doručeny. 

Pokud tedy máte důležitý systém nebo databázi klientů, jsme tu a rádi Vám pomůžeme. To vše rychle a plně v souladu s GDPR. 

Legal compliance

Máte v CRM systému data a neznáte jejich původ, či nejste schopni doložit souhlas se zpracováním osobních údajů? Pak máte problém, se kterým Vám můžeme pomoci. Rádi provedeme datový audit, který určí, zda se jedná o citlivý osobní údaj či o obecný kontakt na právnickou osobu, který je veřejně dostupný a dostupnost tohoto kontaktu kontrolovat v aktuálním čase. 

Vyzkoušet zdarma
Vyzkoušejte kvalitní data i u Vás.