Kontakt

telefon +420 257 224 099
mobil +420 773 872 941
místo Navigovat IMPER CZ, s.r.o. (IČ: 28547888)
Factory Office Center
Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5
Stanice metra či tramvaje Smíchovské nádraží
Zobrazit reference


Reference

Na našich datech staví svůj obchod a marketing tisíce firem. Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět svůj business a marketing i vaše firma.

KB ČSOB DPD reportéři čt H1 AVG T-Mobile unicredit HP Ogilvy PPL Bauhaus ČD Economia GE Microsoft Canon Vodafone

...a tisíce dalších firem.   

Zobrazit náš tým


Tým

Jsme tým více než třiceti lidí a dále se rozšiřujeme o další členy. Dodáváme firmám kvalitní data, která jim pomáhají růst. Data jsou nový trend, lokálně jsme v něm na špici, globálně se o to snažíme. Pokud chceš být u toho, přidej se.

Stará se o vás:

Zobrazit informace o firmě


Firma

Podporujeme:

transparency reportéři čt TUL UJEP MENDELU VŠB


Zobrazit volné pozice


Kariéra

Můžeme nabídnout práci, která Tě bude bavit, v přátelské atmosféře a maličkosti jako 1x týdně oběd zdarma, fotbálek, dobrý kafe, nadstandardní ohodnocení a další malé radosti. Naše data mění k lepšímu obchod a marketing tisíců firem hlavně v ČR, SK, DE. Pokud chceš být u toho napiš nám.


Key Account Manager – Praha

Máme hodně poptávek, které nestíháme vyřídit, proto hledáme kolegu, který nám s tím pomůže. Nebudete hledat příležitosti nebo nové obchody, potřebujeme člověka, který u zákazníků vysvětlí, jak naše data mění svět :)

Více informací

Key Account Manager – Brno

Máme hodně zákazníků i nových poptávek v Brně a okolí, hledáme kolegu, který nám s tím pomůže. Nebudete hledat příležitosti nebo nové obchody, potřebujeme člověka, který u zákazníků vysvětlí, jak naše data mění svět a jak mohou změnit i jejich firmu.

Více informací

Obchodník Bratislava

Máme hodně poptávek, které nestíháme vyřídit, proto hledáme kolegu, který nám s tím pomůže. Nebudete jen hledat příležitosti nebo nové obchody, potřebujeme člověka, který u zákazníků vysvětlí, jak naše data mění svět :)

Více informací

HTML/JavaScript frontend developer

Jak sis mohl všimnout máme rádi pěkný design a čistý kód. Hledáme někoho kdo pomůže kovat PSD do pěkného kódu pro naše aplikace. Možnost i part-time, práce odkudkoliv.

Více informací

Python vývojář

Hledáme posilu do týmu vývojářů a jedné vývojářky pro Open data projekt Merk.cz / Detail.cz. Spojujeme velké množství informací o firmách a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Sledujeme vazby mezi subjekty, hledáme tuneláře, podvodníky, nebo nové zakázky.

Více informací
Zobrazit služby

Služby

Kromě skvělé databáze, kvalitního monitoringu a globálně unikátního systému pro generování zákazníků z webu poskytujeme i následující služby:

Call centrum
Dopisní kampaň
Datové poradenství
Speciální databáze
Vokativ - 5.pád
Business development
Datamining
Vývoj
Více informací na info@imper.cz

Zobrazit partnery

Partneři

Můžeme s klidným srdcem doporučit naše partnery. Jsou odborníky ve svém oboru, chápou význam informací pro business a pomohou vám z našich dat dostat maximum pro váš obchod či marketing.

Data

  • 100% firem v ČR
  • 756.099 ověřených telefonů
  • 2.245.484 osob
  • Aktualizace: dnes 6:35
  • Kvalita
  • API
  • GDPR

  • GDPR