Menu

Podpora dalšího prodeje

Nezapomínejte na stávající zákazníky.

Data Vám mohou pomoci nacházet příležitosti i u stávajících zákazníků.

Identifikujte své up-sell a cross-sell příležitosti

Aplikace Leady identifikuje potřeby nejen potenciálních, ale i Vašich stávajících zákazníků. Ideálně pro up-sell i cross-sell – voláte jako zázrakem v tu správnou chvíli. 

Poznejte potřeby svých zákazníků ještě dříve, než se Vám sami ozvou. Aplikace Vám dá vědět, že se objevila příležitost pro up-selling nebo cross-selling.

iPad Pro 9.7 White Mockup 2@1,5x
moderni-obchod
Analýza portfolia

Znáte bostonskou matici z produktovéo managementu? Skvěle funguje i na identifikaci potenciálních klientů. Najděte ve svém portfoliu hvězdné firmy, které rostou a zároveň nemají všechny Vaše produkty či služby, nebo je nevyužívají naplno. 

Díky detailním informacím o každé firmě a živnostníkovi v Merku dokážete identifikovat Hvězdy ve svém portfoliu. 

Sledujte své zákazníky

Aplikace Merk umí monitorovat Vaše portfolio. Víte, pokud se změní vedení či majitel, zda firma roste nebo klesá, nebo zda firma získala nějakou zakázku. Umíme nacházet nové příležitosti u stávajících klientů i předcházet případným problémům. 

 
kvalitni-data
Alerting

Aplikace Merk umí hlídat Vaše klienty jako žádný obchodník na světě. Denně je zkontroluje všechny, a pokud se objeví možný problém nebo příležitost, dá Vám to ihned vědět. 

Sledujeme, jak nákupní chování Vašich zákazníků, zda se přihlašují do Vaší aplikace či webu, nebo dokonce, zda jim stále funguje e-mail a telefonní čísla. Pokud narazíme na problém, dáme Vám ihned vědět. Víte tak o problému jako první a můžete tím předejít ztrátě svého klienta.

Řízení vztahu se zákazníky

Díky chytrým datům odhalíte potřeby svých klientů dříve, než Vám o nich dají sami vědět. Víte, že vyhráli zakázku a můžete jim popřát nebo nabídnout pomoc při jejím plnění. Pokud o Vašem klientovi vyjde článek v online či tištěných médiích, víte to okamžitě. Díky aplikaci Leady máte přehled, pokud se na Vašem webu stávající zákazník často orientuje –⁠ pravděpodobně tak něco shání nebo hledá. 

Naše informace Vám dávají náskok.

iPad Pro 9.7 White Mockup@1,5x
Kontaktujte nás
Domluvme si nezávaznou konzultaci nad B2B daty