Menu

Výroba

Chytrá datová řešení vytvořená přesně pro potřeby výrobních podniků.

Vaši potenciální zákazníci čekají na Vašem webu, stačí je jen oslovit. My Vám je pomůžeme identifikovat a dodáme Vám k tomu kontakty. I své stávající zákazníky máte pod dohledem a víte přesně, kdy projeví zájem o další Vaše produkty nebo služby, aniž by se Vám ozvali. 

K tomu Vám najdeme firmy v přesném segmentu, které jsou vhodné k oslovení. 

leady notas

Identifikujte zákazníky na svém webu

Byznys nemusíte složitě hledat. Leady to udělají za vás. Identifikují firmy, které si prohlížejí váš web, doplní kontakty, obrat a další údaje.

Neztrácejte čas hledáním potenciálních klientů, když je máte právě teď na svém webu.

Podpořte prodej u stávajících klientů

Díky Leady víte přesně, kdy se na Vaše stránky vrátí Váš klient a prohlíží si další produkt nebo službu. Máte přehled o jeho aktivitách a můžete tak včas reagovat. 

iPad Pro 9.7 White Mockup 2@1,5x
Díky aplikaci Leady jsme schopni mnohem efektivněji provázat marketing s potřebami obchodního oddělení. Rychle víme, co klienty zajímá, a máme tak v ruce užitečný nástroj, který nám poskytuje informace o aktuálních potřebách trhu. Oceňujeme i zákaznickou péči, která je pružná, šitá na míru a vždy velmi konstruktivní.
Za tým marketingu Cecília Buntová
Marketing Specialist
merkkk

Najdeme Vám firmy v přesném segmentu

Vyhledávání nových příležitostí pro obchod zabere klidně i celý den. Ale díky Merku nemusí. Najdeme Vám firmy, které se zabývají CNC obráběním, mají laserové stroje nebo firmy, které dělají odlitky. Stačí nám dát vědět, co přesně byste potřebovali. 

Za zkoušku nic nedáte, 14 dní Vám naše data budou sloužit zdarma.
Tímto způsobem s námi začalo již tisíce českých firem, zkuste to nezávazně i Vy.