Menu

Květnová Business Breakfast – trendy pro rok 2023 v B2B byznysu, obchodu a marketingu

Máme za sebou další networkingovou akci – Business Breakfast pro partnery společností Future Sales a Imper. Jsme moc rádi, že se akce již po několikáté vydařila! Prohlédněte si fotografie a přečtěte krátký report z naší akce. 

Hlavním tématem Business Breakfast byly trendy pro rok 2023 v B2B byznysu, obchodu a marketingu. Za Imper jsme také v rámci přednáškového bloku hovořili o AI, automatizaci a samozřejmě i o využití chytrých dat v B2B obchodu. Martin Hošek se snažil zodpovědět na otázky typu: Co by ještě měl dělat člověk a co můžeme v salesu automatizovat / přenechat umělé inteligenci, nebo jak si vytvořit cílové skupiny tak, abyste násobně zvýšili šanci na prodej.

Jiří Jambor a Jan Kyselý z Future Sales navázali novinkami ze světa B2B marketingu a prodeje, ukázali aktuální data, trendy a novinky na sociální síti LinkedIn a také jsme se dozvěděli tipy na aplikace a nástroje pro správu kontaktů a obchodního procesu na LinkedIn pro obchodní týmy.

Nedílnou součástí každé business akce je samozřejmě také networking, který byl s dobrou snídaní a mimózou o to příjemnější. Doufáme, že jste zde načerpali mnoho inspirace a získali užitečné kontakty pro další rozvoj vašeho podnikání. Budeme se na vás těšit opět příště s novými přednáškami a diskuzemi, které pro vás připravíme!

Foto: Stanislav Milata