Menu

B2B Minute: Akvizice v B2B aneb využijte potenciálu leadů naplno!

Pokládáte si někdy otázku, jak moc je vaše firma akvizičně aktivní a zda dostatečně využívá informací, které o zákaznících máte přímo pod nosem? Jestli chcete zlepšit B2B obchodní proces vaší společnosti, je na čase začít využívat data. 

Ať už podnikáte v jakémkoli oboru, aplikace generující leady vám pomůže nastartovat zcela nový a velmi účinný B2B obchodní proces. Identifikace firemních návštěv na vašem webu vám přesně ukáže, kdo vás pravidelně navštěvuje a jaké informace ho zajímají. Pak už jen stačí vytočit telefonní číslo a s potenciálním klientem navázat osobní kontakt. 

Firmy se často dostávají do bodu takzvané akviziční zamrzlosti. Aktivní telefonáty s konkrétně vytipovanými firmami nejsou žádnou novinkou, ale ačkoli mají opravdu vysokou úspěšnost, mnoho obchodníků na tyto možnosti zapomíná. Generované leady vám poskytnou dostatek podkladů pro osobní hovor a vy tak můžete využít veškerého potenciálu, který cílená komunikace nabízí.

Tak pojďte využívat možností a informací, které vám doslova leží na stole. Jestli vás zajímá, jak to dělají profíci z IMPERU, podívejte se na toto video, nebo si s námi přímo domluvte osobní konzultaci na obchod@imper.cz. Leady jsou B2B budoucností!