Menu

Raynet

CRM, díky kterému váš business poroste

Raynet je software pro podporu a řízení obchodu. Nabízí jednoduché ovládání, automatizaci rutinních činností a rychlejší správu obchodní agendy. Hned uvidíte jak se vám daří a ušetříte čas na poradách i při nabídkách. Manažerům i obchodním zástupcům Raynet uvolní ruce od zbytečného papírování a dá jim více prostoru pro samotný obchod. Navíc ho lze integrovat i s dalšími nástroji, jako je právě Merk, což výrazně zvyšuje jeho efektivitu a užitečnost.

V Raynetu CRM najdete:
Přehlednou databázi svých zákazníků a všech informací o nich.
Přehled svých obchodních případů co obchodně vyšlo, nevyšlo, co je aktuálně rozjednané.
➤ Svůj obchodní kalendář se všemi followupy a jinými úkoly.

 

Integrace naší aplikace Merk s Raynet CRM

Raynet CRM je neocenitelným nástrojem pro firmy všech velikostí a odvětví. Společně se svými inovativními funkcemi a intuitivním rozhraním se lehce přizpůsobí různým podnikatelským potřebám. Nyní je možné napojit do Raynetu i naši aplikaci Merk – správa obchodních případů v Raynetu společně s Merkem nabízí uživatelům flexibilitu a přehled, který je nezbytný pro úspěšné plánování a optimalizaci obchodních strategií. 

Co vám integrace Raynetu s Merkem přinese?

Efektivitu a lepší work-flow – založíte firmu na jedno kliknutí
Aktuálnost – budete mít vždy aktuální data o firmách
Automatizaci – zjednodušíte vaše obchodní procesy
Profily klientů a obchodních procesů v detailu

Aplikace lze propojit obousměrně (což i doporučujeme).
A jak to funguje?

 

Díky integraci Merku v Raynetu:

◦ Budete mít k dispozici základní ekonomické informace: Obraty, zisky, počet zaměstnanců nebo informace z médií.
◦ Dostanete Merk integrovaný i v samotném zadáváním kontaktů v sekci Klient – uvidíte tedy po zadání celý název firmy, IČO i adresu.
◦ Získáte vždy aktuální databázi s kontakty, které jsou pravidelně kontrolovány.

Díky integraci Raynetu do Merku:

Budete vědět, zda je daná firma vaším klientem.
 Získáte přehled o tom, kolik máte vyhraných a ztracených dealů.
 Budete vědět, pod kterým obchodníkem najdete dealy.
 Zjistíte přehledně všechny minulé a budoucí aktivity.
 Díky integraci se vám zobrazí Raynet okno v detailu firmy v Merku.

Jak na to
Návod na integraci ⇢
Proč s námi?

Díky našemu řešení nebudete mít jen CRM, ale zároveň vždy aktuální data. Navíc veškerou podporu a školení poskytujeme v češtině. Raynet pro vás rádi napojíme i na další aplikace. S námi využijete Raynet na 100 %. 

Váš čas má svou hodnotu. Pojďme do toho společně!

Proč Raynet?

Uživatelská přívětivost

Raynet CRM má intuitivní a přehledné uživatelské rozhraní. Nekomplikované prostředí umožňuje rychlou orientaci v CRM. Velmi usnadňuje zaškolení nových uživatelů a zvyšuje efektivitu práce se systémem.

Například efektivní funkce sloučení duplicit umožňuje vytvořit jednoho klienta a jeho záznam ze dvou stejných klientů, přičemž si zachováte všechny relevantní údaje z historie obou původních klientů.

Agilita a přizpůsobivost

Díky menší velikosti a lokálnímu původu je Raynet CRM agilnější a lépe přizpůsobitelný specifickým potřebám a procesům jednotlivých podniků. Díky volitelným polím si mohou uživatelé poskládat CRM přesně podle potřeby. Mnoho úloh zvládnete na jedno kliknutí. Jako bonus je pro uživatele k dispozici mobilní aplikace vhodná na práci z terénu.

Zákaznický servis a podpora

Na čem si Raynet opravdu zakládá je kvalitní zákaznický servis v českém jazyce a rychlá i osobní podpora svých uživatelů. To se vám bude hodit v situacích, kdy potřebujete rychle vyřešit problém nebo potřebujete pomoc s konfigurací systému. Na telefonu, chatu a e-mailu jsou denně od 8–16 hodin.

Bezpečnost dat

Jako česká firma Raynet zajišťuje, že jejich CRM systém je ve shodě s přísnými datovými a bezpečnostními standardy EU, což je klíčové pro firmy, které se chtějí ujistit, že jejich zákaznická data jsou bezpečně chráněna a spravována v souladu s GDPR.

Tisíce možností pro integrace
Propojte své oblíbené nástroje s Raynetem

Integrace mají za cíl usnadnit spolupráci mezi různými systémy, které podporují různé obchodní aktivity a aplikace. Malé podniky mohou efektivně fungovat s omezeným množstvím těchto integrací, zatímco větší organizace často spojují dohromady stovky různých systémů. S rozvojem a rozšiřováním podnikání, a tedy i s přibíráním nových technologií, se množství těchto propojení neustále zvyšuje.

V Imperu pro vás rádi vymyslíme pro vás vhodné integrace a také vám je pomůžeme nastavit. Raynet snadno propojíme s naším nástrojem Merk, ze kterého získáte aktuální data o firmách.