Menu

WEBINÁŘ: Příběh firmy –
Výzvy obchodu a marketingu

Jakým výzvám čelí v dnešní době vedení firmy, obchodní oddělení a marketing? Stojí vaše firma na místě a nevíte, kde je problém? Pojďte se podívat, jak začít – ukážeme vám, čemu firmy v dnešní době čelí a představíme naše dvě nejúspěšnější online řešení pro obchod a marketing.

Fresh Blueberries Email Header (Facebook Post) (281 × 171 px) (1200 × 600 px) (2)

Na naší fiktivní firmě Bítubíčko demonstrujeme ty nejčastější problémy, které se v jednotlivých odděleních firmy řeší, a navrhneme řešení. Pokud cítíte, že by to ve vaší firmě mohlo fungovat lépe, přijďte zjistit ty správné první kroky na náš pravidelný webinář, který probíhá každou první středu v měsíci ve 12h – termín si vyberete dole v registraci. Dozvíte se:

  • Kde může obchod získat neustálý zdroj leadů k oslovení?
  • Jak může marketing lépe doměřit kampaně a investovat svůj budget jen do těch, co opravdu dávají smysl?
  • Jak lépe nastavit procesy ve firmě a neřešit problémy pouze povrchově?

Chcete posunout Váš business?
Registrujte se zdarma na náš webinář:

Na našich datech staví svůj obchod
a marketing tisíce firem.

"Díky společnosti Imper máme desítky nových potenciálních klientů denně a konečně jsme schopni vytěžit naše obchodní oddělení na maximum."

Ondřej Synovec
CEO

Dodáváme kvalitní informace, na kterých může stavět
svůj business a marketing i vaše firma.

"Aplikace Merk se stala nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc."

Pavla Hobíková
Marketing a PR manažerka